Kreativní výzva

Existuje mnoho životních situacích, kdy využijete kreativitu. Některá zaměstnání jsou na tom dokonce postavená. Kde ale brát nové nápady? Z čeho čerpat? Jak posílit svou kreativitu?

Pokud hledáte odpověď na tyto otázky, máme pro vás dobrou zprávu: kreativita se dá trénovat!

V kurzu Kreativní výzva si vyzkoušíte všechno možné. Budete si zkoušet vystřihovat z papíru, natáčet videa, vymýšlet vynálezy, psát a mnoho dalšího bláznivého a nečekaného.

Jak vám to pomůže?

Najdete inspiraci, pobavíte se a hlavně zažijete něco nového. Zavzpomínáte na dětství i nahlédnete do budoucnosti. Vymýšlet nové věci a zažívat příběhy vám pomůže přijít na nové myšlenky a jiné úhly pohledu.

Kde se zapsat?

Kurz zatím není spuštěn. Abyste byli o spuštění informováni jako první, napište na e-mail zdenka@uni-w.cz. Stačí, když do předmětu napíšete „Kreativní výzva“. Případně můžete využít zprávy na našem Facebooku. Hned, jak kurz zahájíme, vám o tom pošleme zprávu.

Co se bude dít dál? (Jak kurz probíhá?)

Každý týden vám přijde e-mail s úkolem na vypracování. Úkoly jsou různé, zapojíte při nich hlavu, ruce, nohy a snad i srdce. Vždy máte týden na jeho splnění, pak přijde další. Výsledek potom sdílíte na web, kde se jím mohou kochat ostatní. Stejně tak vy můžete pozorovat díla ostatních a nechat se jimi inspirovat. Sdílení je důležité právě kvůli novým nápadům a myšlenkám.

Kolik to stojí?

Kurz je zdarma. Jediná vaše investice je čas, který kurzu věnujete.

Pokud máte otázky, rádi je zodpovíme přes e-mail zdenka@uni-w.cz nebo skrz zprávu na Facebooku Uni-W.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *